Hizmetler


20 Yaş Dişleri

20 yaş dişleri yarısı çıkmış ya da hiç çıkamamış durumda olabilirler. Sedasyon ile en modern yöntemlerle ağrısız ve komplikasyonsuz çekim işlemleri yapılmaktadır.


Diş Beyazlatma

Çeşitli nedenlerle renk değiştirmiş vesararmış dişlerin rengini, kişiye özel birkaç ton açmak için uygulanan bir çözümdür.

Gülüş Tasarımı

Daha estetik bir gülüş oluşturmak için ortaya çıkan gülüş tasarımı, porselen lamineler kullanılarak diş, dudak ve diş etlerinin birbirleri ile uyumlu bir şekilde görünmesi işlemidir.

OrtodontiDiş çapraşıklığı, çene ilişkilerindeki uyumsuzluk veya her ikisinin sonucu olarak ortaya çıkan malokluzyonların (hatalı kapanış) tedavisi için yapılan uygulamalardır.
İmplantİmplant, herhangi bir nedenden dolayı kaybedilen dişlerin, fonksiyon ve görünüşünü tekrar kazandırmak amacıyla, kişinin çene kemiğine yerleştirilen titanyumdan yapılmış suni köklerdir.

Restoratif Diş HekimliğiİmplantDiş dokularını ilgilendiren, bakteri kaynaklı ya da diğer nedenlerden dolayı kaybedilmiş fonksiyon ve estetiğin yeniden kazandırılması için yapılan modern diş hekimliğidir.

Çene Eklemi RahatsızlıklarıDiş sıkma veya istem dışı gıcırdatma nedeniyle çene eklemi ile baş ve boyun kaslarında oluşan ağrının tedavisi için kişiye özel plaklar yapılmaktadır.

Çocuk Diş Hekimliği

Çocuğun doğumdan başlayarak süt dişlerinin tamamının değiştiği 13-14'lü yaşlara kadar uzanan süreçle ilgili yapılan bütün tedavilerdir.

Kanal Tedavisi (Endodonti)Kanal tedavisi dişin canlı dokusu olan pulpanın geri dönülmez bir şekilde iltihaplandığında gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir.

Diş Eti Hastalıkları (Periodontoloji)

Diş ve implantları desteklekleyen sert ve yumuşak dokularda oluşan hastalıklar ile düzenli kontrol aralıklarıyla ağız ve diş sağlığının korunması için yapılan tedavilerdir.

Sağlıklı Dişler


Dişleriniz sağlıklı olsa da yılda 2 kez diş hekimine kontrole gitmelisiniz!Randevu Al